Sayfalar

4 Şubat 2012 Cumartesi

Cumartesi Önerileri (2) Komedi


Havalar soğuk, Dışarısı kar, kış, kıyamet. "Bu soğukta dışarda ne işim var" diye düşünenlerdenseniz size bir önerim var. Patlatın mısırınızı, kurulun ekran karşısına ve izleyecek bir dizi bulun. Peki ya hangi dizi tam size göre!

Bu yazım kendisine henüz takip edecek bir dizisi olmayan, takip ettiği dizi tatile giren ya da sevdiği dizinin yeni bölümünü beklerken izleyecek bir şey bulamayanlara yardım amacıyla hazırlanmıştır.  Eğer ekran karşısında gülmek ve hoşça vakit geçirmek isteyenlerdenseniz önünüzde çok uzun bir liste var diyebilirim. Bu nedenle ben size benim favorim olan komedi dizilerinden bahsedeceğim. How I Met Your Mother dizisinin en çok izleyici kitlesine sahip olan komedi dizisi olduğunu biliyor muydunuz? Seveceğinize eminim. Komedi deyince aklıma gelen bir diğer dizi ise, bizde de bir zamanlar oynayan +18 adlı diziye konusu ile oldukça benzeyen 2 Broke Girls, arada esprileri iyi ancak kahkahalarla güleceğiniz garantisini vermiyorum. İşte size başka bir komedi dizisi daha ... Alkolik ve kural tanımaz bir adam ve ailesinin komik hikayesi bana göre diyorsanız Utanmaz Adam ve Ailesi tam sizin için.. Komedi konusunda klasiklerden bir dizi seyretmek isterseniz ise size bir çoğumuzun bildiği ve severek izlediği Alf dizisini önerebilirim. Two and a Half Men ise zıt karakterdeki iki kardeşin aynı evde yaşamasıyla başlayan komik olayları anlatıyor. Her zaman güzellik ve zekanın ayrı dünyalardan geldiği konuşulur peki zeka güzellikle karşılaşırsa ne olur işte cevapları bu dizide The Big Bang Theory.  Şimdiden iyi seyirler.

2 yorum:

  1. bayılarak izlediğim dizilerden bi'tanesi. :) ama daha çok fantastik dizileri severim.

    YanıtlaSil
  2. Demek ki sende bendensin :) Bende fantastik dizi tutkunuyum. Görüş, önerileri ve yazılarına her zaman açık olduğumu bilmeni isterim.

    YanıtlaSil