Sayfalar

3 Şubat 2012 Cuma

Eski Türk Filmlerinin tadını unutamayanlara : EVE DÜŞEN YILDIRIM...


Med Yapım'ın yeni dizisi Eve Düşen Yıldırım yakında Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Show TV ekranlarında önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak Eve Düşen Yıldırım dizisi, güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle daha yayınlanmadan ilgi odağı oldu. Sosyal medyada büyük ilgi gören dizi tanıtımları merak uyandırıyor.

Başrollerini Murat Han, Gizem Karaca, Seda Akman, Suzan Aksoy ve Buket Dereoğlu'nun paylaşacağı Eve Düşen Yıldırım dizisinde; babası ölen güzel genç bir kızın hiç tanımadığı amcasının evine yerleşmesiyle başlayan yeni hayatı ve bu yeni evde yaşadığı olaylar anlatılıyor.

Med Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Meryem Gül'ün kaleme aldığı Eve Düşen Yıldırım dizisini Mehmet Bahadır Er yönetecek. Tanıtımları dönmeye başladığından bu yana çok kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan dizi haline gelen Eve Düşen Yıldırım, Şubat ayı ortasında Show TVde yayınlanmaya başlayacak.

2011 Türkiye 2. Güzeli Gizem Karaca'nın canlandırdığı Muazzez karakterinin etrafında şekillenen dizinin hikayesi kısaca şöyle: Beklemediği bir anda babasının ölümüyle yıkılan Muazzez, İzmir'de yapayalnız kalmıştır. Durumu haber alan amcası yıllardır görmediği ve konuşmadığı ağabeyinin kızı Muazzezi İstanbula yanına almak ister. Muazzez İstanbul'da amcasının köşküne taşınır. Ancak amcasının iki oğlu Namık ve Sait, Muazzez'e aşık olur. Üstelik Namık evlidir. Muazzez yeni ailesiyle tanıştığı andan itibaren hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder