Sayfalar

9 Şubat 2012 Perşembe

Herkes Gidenlerin Ardından Yeni Tutundukları İnsanlarla Kırık Kalplerini Onarmaya Çalışırken, Hepsinin Dileği Aynıdır : "SEN DE GİTME...."
Sende gitme dizisinin en son yeni bölümleri trt televizyonunda perşembe akşamları yayınlanıyor. Sende gitme dizisi hikayesi kısaca şöyle; büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz.


Sen de Gitme’de, bir hastane ortamında yaşanan acı - tatlı olaylar konu ediliyor… Mehmet, çok başarılı bir cerrahtır ve mesleğinin zirvesindeyken çok sevdiği eşini kaybeder. Herkesi iyileştirebileceğine inanan Mehmet, âşık olduğu eşini kurtarmak için bir şey yapamaz. Elinden hiçbir şey gelmez… Bu trajik durumdan sonra Mehmet doktorluğu bırakır, kızı Elif'i babaannesi Leman hanım büyütür… Leman'ın ölümüyle yedi yıl boyunca birbirini hiç görmeyen baba-kız, yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaktır. Mehmet kızına bakabilmek için doktorluğa geri dönecektir.


Mehmet de, Elif de kendi hayatlarından "gidenlere" alışmaya çalışırken, hayatlarından "gidenlerle" başa çıkmaya çalışan insanlarla tanışacaklardır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder