Sayfalar

4 Şubat 2012 Cumartesi

Heyecanla Beklenen 50. Bölümüyle : BEHZAT Ç...Star TV’nin en iddialı yapımlarından biri olan Behzat Ç. her bölümde nefesleri kesmeye devam ediyor. Behzat Ç.
Behzat Ç.’nin geçen hafta ekrana gelen bölümünde Suna hakkında Rıza’yı yaralamaktan soruşturma açılmıştı. Savcı, Suna ifadesinde ne söylerse söylesin onun eski vukuatlarından dolayı soruşturmayı derinleştirmeye karar vermişti. Aziz, Kesik parmak cinayetleriyle ilgili delillerin işaret ettiği Sabiha'yı kişisel olarak korumaya almıştı. Bunun yanında da Sabiha'nın kesik parmak cinayetleriyle bağlantısını çözmeye çalışmıştı. Behzat Ç. ve ekibi banka kredisi borcu ile boğuşan ve evinde ölü bulunan Seyfi adlı birinin akıbetiyle ilgili bir araştırma içerisine girmişlerdi.
Behzat Ç.’nin bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümünde Behzat Ç.’nin Şevket Komiser ile kardeş olduğu iddiası karikatüristi hayrete düşürüyor. Ekip bu kez karikatür dergisinde işlenen cinayetin ve BOD yazılı mesajın sırrı peşinde koşuyor. Aziz ise herkesin kendisi yüzünden öldüğünü dile getirecektir. Karikatüristin ölümünü mizahçıların eylemleri takip eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder