Sayfalar

14 Şubat 2012 Salı

Kuzey, Sümer hesaplaşıyor

Genç kızların sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü üstlendiği sevilen dizi "Kuzey Güney" tüm heyecanı ile 15 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'da  yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında

Kanal D tarafından açıklanan 23. bölüm özeti


Kuzey 'in gece kulübünün önünde Simay 'ı gördüğü anda yaşanabilecek olaylar, Ali 'yi ani ve kritik bir kararın eşiğine getirir. Kuzey etrafında olup biteni anlamaya çalışırken; Simay defterini tamamen kapatmak için Ali harekete geçer. Sümer 'le olan ilişkisinin ortaya çıkmasıyla birlikte artık, Simay 'ın kaçacak yeri yoktur. Kuzey 'i kaybetmemek için her yolu deneyen Simay, elindeki tüm kozları oynar.
Öte yandan Sinaner Köşkü 'ndeki akşam yemeği, Tekinoğlu ve Sinaner Aileleri arasındaki uçurumu gözler önüne sermeye yeter. Geceyi hasarsız atlatmak için Banu ve Güney 'in gösterdiği çaba, Barış 'ın hamleleri karşısında yok olur.
Gecenin finalindeyse, Barış 'ın “evlilik sözleşmesi” sürprizi Tekinoğlu Ailesi üstünde şok etkisi yaratır. Bu durum karşısında Güney hedeflerine ulaşmak için çok kritik bir karar vermesi gerektiğini fark eder.
Kuzey 'in kalbinin sesini dinlediği, yepyeni bir hayata başlamasını isteyen Ali, bunun için elinden geleni yapar. Ancak Kuzey 'den aldığı tepki bu sefer çok farklı olur. Diğer yandan Kuzey 'i beladan uzak tutmak isteyen Ali, Sümer 'in karşısına tek başına çıkar. Ali 'nin tüm çabasına rağmen, bu hesaplaşma Sümer 'le Kuzey karşı karşıya getirecektir.

KUZEY GÜNEY 23. BÖLÜM FRAGMANI (YENİ BÖLÜM)

video


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder