Sayfalar

9 Şubat 2012 Perşembe

Polat ve Çakır'ın Eşi Karşı Karşıya Geliyor : KURTLAR VADİSİ...
Kurtlar Vadisi Pusu’da geçen hafta Polat Alemdar’ın ölüm haberi ortalığı karıştırmış; haberi duyan herkes büyük bir şok yaşamıştı. Kara, harekete geçmiş ve uçak hangarında büyük bir çatışma çıkmıştı. Kara bu çatışmada tüm ekibini kurtarmaya çalışmıştı. Çatışma sona erdikten sonra Kara ve Abdülhey arasında ciddi bir gerginlik ve restleşme yaşanmıştı. Memati, hem Kara’nın hem de Abdülhey’in yerinde gözleri olduğunun farkına vararak büyük tepki göstermişti.
İzzet, Shamir’le gizli bir pazarlığa oturmuştu. İzzet, bu gizli pazarlıkta Shamir’den yerine getirmesi son derece zor taleplerde bulunmuştu. Memati ve Abdülhey, Polat’ın izini sürerken İzzet’in ismiyle karşılaşarak çok şaşırmıştı.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümünde Memati, Abdülhey ve Kara büyük bir çatışmanın ortasında kalacaktır. Polat Alemdar’ın da yeniden sahneye çıktığı bölümde tehlikeli çatışma sahneleri yer alıyor. Dicle’nin peşine düşülecek ve o öldürülmeye çalışılacak. Ve Polat, Çakır’ın eşiyle karşı karşıya geliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder