Sayfalar

26 Şubat 2012 Pazar

Show'dan Bir Dizi Daha: Ha Babam UzayBÜYÜK GÜN İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Show TV'den yepyeni bir komedi dizisi daha; 'Ha Babam Uzay' çok yakında seyircisiyle buluşacak. Tarihteki ilk Türk uzay gemisi uzaya gidiyor. 9 korkusuz Türk astronotun maceraları çok yakında başlıyor.

SEÇKİN OYUNCU KADROSU
Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ise; Peker Açıkalın, Ufuk Özkan, Sinan Çalışkanoğlu, Haki Biçici, Ayşe Melike Çerçi, Veysel Diker, Bala Atabek, Feyza Çıpa, Mesut Can Tomay, Ünal Yeter, Özge Ulusoy, Turgut Tunçalp, Tuğba Sarıünal, Bülent Çolak gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Tayfun Güneyer oturuyor.

İLK TÜRK UZAY EKİBİNİN HİKAYESİ
Dizide ilk Türk uzay ekibinin yolculuk hikâyesi ekrana gelecek. Kahramanlarımız uzay istasyonuna bağlanmak için uzaya fırlatılacak. Yolda kaybolan ekip, dünyayı aramaya başlayacak. Bu uzay yolculuğunda başlarına gelmeyen kalmayacak. Onlar dünyayı ararken ekran başındakiler kahkahalara boğulacak.

Seyircilere kahkaha tufanı yaşatacak olan Ha Babam Uzay, 14 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'da Show TV ekranlarında olacak.
Kaynak Show TV

2 yorum:

  1. Peker Açıkalın'ın geçirdiği rahatsızlıktan sonra hakkında habere rastlamadım.Dizide oynayacak kadar iyileşmiş demek ki çok sevindim.Blogunuzu çok beğendim izleyici oldum. İyi bir yabancı dizi izleyicisiyim.Türk dizilerinden de Kuzey Güney ve Yalan Dünya'yı izliyorum.Ben de beklerim.

    YanıtlaSil
  2. Bende genelde yabancı dizi takipçisiyim. Profilinde bloğunun adresi bulunmuyor ancak tweetlerinden bulup geldim :) teşekkür ederim beğenmene her zaman beklerim

    YanıtlaSil