Sayfalar

21 Mart 2012 Çarşamba

Bu kolyelerden hangisi size göre?

Vampir Günlükleri'nin birbirinden güzel, brbirinden güçlü üç güzel karakteri Elena, Katherine ve Bonnie.. Bu üç güzelin dizide taktıkları, onları güçlü kılan kolyeleri.. Peki siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz? CW Store'de satışa sunulduğunu duydum Vampir Günlükleri izleyicisi ile hemen paylaşayım dedim. 

Elena'nın Mine çiçeği kolyesi
katherine'in kolyesi

Bonnie'nin kristal kolyesi

8 yorum:

 1. ya hiç Sherlock'un piposu Doktor'un sonik tornavidasını görmüyoruz hep Gamzenin makyaj takımı, Selinin turanj kıyafeti,Elena'nın ruju biraz değişiklik olsun ama;DD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sherlock izlemedim senin için bir araştırayım :D

   Sil
 2. Bonnie ninki harikaymıs bayıldım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım Bonnie'nin kolyesi dizide ölü cadılarla temas kurmaya yarıyor bir daha düşün istersen :D

   Sil
 3. ortadaki saf temiz ve romantik geldi bana, o neyin gücü bir anlat hele :)

  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ortadaki kolye bu kolyeler arasında gücü olmayan tek kolye:) üstelik dizinin bencil mi bencil, kötü vampirellası katherine Pierce tarafından takılıyor. Bir nevi insan günlerine özlem bir bağ gibi bir şey. İlk Başta ki ise başta Rebekah'a ait sonra Stefan tarafından Elena'ya içine mine doldurulup hediye edilen bir kolye. Mine çiçeği kişiyi vampir etkilenmesinden koruyor :) sevgilerimle

   Sil
 4. ortadaki kolye Karherina Pierce ait ve Katherina 'ya o kolyeyi babası doğum yapmadan önce vermiş. Fakat Katherina babası belli olmayan bir çocuk dünyaya getirince babası kızını elinden alır. Katherina evi terk eder ve terk ederkende yanına kötü babasının ona hediye ettiği bu kolyeyi alır. Katherina için bu kolye çok önemlidir. Kolyeye baktıkça doğum yaptığı günü hatırlayıp babasına öfkelenmektedir. Klause ve Elijah bu kolyenin ne anlama geldiğini sorunca bunları anlatır.

  YanıtlaSil
 5. baştaki kolye Elena'nın kolyesinin aynısı değil. Acayip VD'ciyim ve Elena'nın çoğu fotoğrafını inceledim fakat kolyenin bu şekilde olmadığından eminim isterseniz bir kere daha bakın :)

  YanıtlaSil