Sayfalar

10 Mart 2012 Cumartesi

Dream High- Büyük Hayaller

Şimdi size farklı bir dizi tanıtacağım. Aslında neden daha önce aklıma gelmedi bilemiyorum çünkü, cumartesi akşamları kumanda kızıma aittir. Cumartesi televizyon keyfimiz 'Yahşi Cazibe' ile başlayıp TRT Okul'da yayınlanan Büyük Hayaller "Dream High" ile sona erer. Hatta bir kısmı çakıştığı için Yahşi cazibe' bir yerde kesilir. Bu dizi bir asya dizisi. Gençlik dizisi ama henüz 8 yaşında olan kızım tam bir Büyük Hayaller tutkunu oldu. Bana biraz soğuk geldi ama el mahkum izliyorum :)


“Büyük Hayaller” (Dream High), müzikal bir gençlik dizisi. Dizide, öğrencilerin sanat ve eğlence okulunda yaşadıkları maceralar ekrana geliyor.


Bu gece yani 10 Mart'ta yayınlanan bölümünden kısa bir özet geçiyorum bir fikriniz olur belki :) 


"Baek Hee dönüm noktasında. Ya başkalarının gücünü kullanıp kuralları yıkmaya devam edecek ya da kendi ayakları üzerinde duracak. Jason’la Pil Suk arasında söylenmemiş sözler gün yüzüne çıkıyor. Aşk resmiyet kazanıyor. Jin Guk’un karıştığı olay hem babasının kariyerini hem de kendisinin hayatını mahvetmek üzere. Baek Hee sakladığı sırdan yorgun düşüyor ve her şeyi Hye Mi’ye itiraf ediyor."

1 yorum:

  1. güzel dizi hatta şuan ikinci sezonunu oynuyor kızınıza iyi seyirler (=

    YanıtlaSil