Sayfalar

20 Mart 2012 Salı

FLASHFORWARD- Artık Geri Dönüş Yok !


FLASHFORWARD  yeni bölümüyle 21 Mart Çarşamba akşamı 23.00'de ATV ekranlarında olacak

Eğer size kendi geleceğinizden kısa bir parça gösterilse ne yapardınız? Gördüğünüzü kabul edip onu yaşamaya devam mı ederdiniz yoksa kaderinizi değiştirmek için tüm gücünüzle savaşır mıydınız? Tüm insanlığa, kendi geleceklerine dair bu öngörü verildiği zaman, herkes kaderlerine razı olmakla onu değiştirmek arasındaki büyük savaşa dahil oldu; artık geri dönüş yoktu…


FLASHFORWARD - 5. BÖLÜM

Los Angeles'ta öncekiler gibi sıradan bir gündür. FBI ajanı Mark Benford ve ortağı, Demetri Noh,
Patronları Stanford Wedeck ve iş arkadaşı Janis Hawk tarafından yönetilen, sıkı bir araba takibinin ortasındadır. Mark'ın eşi Dr. Olivia Benford bir ameliyatın ortasındayken, diğer yanda Dr. Bryce Varley hastalarından biri için hayati bir karar vermek üzeredir. Mark'ın arkadaşı Aaron Stark, enerji nakil hattında ve yerden bir hayli yüksekte çalışmaktadır. Mark'la Olivia'nın kızları Charlie'nin bakıcısı Nicole Kirby ise erkek arkadaşı ile tutkunun doruklarındadır.
… ve aniden, hiçbir uyarı olmaksızın, dünya üzerindeki herkes, 29 Nisan 2010 tarihine, kendi geleceklerine, 2 dakika 17 saniye süren bir yolculuğa çıkar. Yaşanan bu öngörü, kimileri için gelecekleri adına mutluluk ve umut vaad etmektedir, kimileri içinse şaşırtıcı derecede beklenmediktir. Pek azı içinse, o tarihte bir gelecek dahi görünmemektedir…

Mosaic Collective adlı bir internet sitesi, insanlara, öngörülerinde yaşadıklarını tarihsel olarak kayda geçirme şansı sunar. Böylece dünyanın dört bir yanı tek bir çatı altında toplanabilecektir. Ve buradaki kayıtlar, Mark ile çalışma arkadaşlarına, bu kararmanın sebeplerini gün ışığına çıkarmak adına yol gösterecektir.

Kaderlerinin ne olduğunu bilmek, herkesin yaşamını bir anda alt üst eder ve şimdiye dek cevabı hiç düşünülmemiş soruları ortaya atar: Kaderi değiştirmek mümkün müdür? Ve birinin değişen kaderi, diğerlerinin de alınyazısını etkiler mi?

1 yorum:

  1. ne yazık ki flashforward 1 sene dayanabildi beğenilmeyip iptal edildi..

    YanıtlaSil