Sayfalar

14 Mart 2012 Çarşamba

Kuzey'in Mezarını Kazdılar

Kuzey Güney dizisinin bu akşam (14 Mart) yayınlanacak olan 27. bölümünde bir mezarlık sahnesi bulunuyor. Mezar taşında ise "Kuzey Tekinoğlu, ölümü 09.03.2012, ruhuna fatiha" yazıyor. Kuzey'in sonu bu akşam yayınlanacak yeni bölümde belli olacak. izleyicileri tarafından merakla beklenen yeni bölümde bakalım neler olacak?6 yorum:

 1. Kuzeyde Sherlock gibi sahte bir ölüm hazırlamış olmasın kendine;DD

  YanıtlaSil
 2. Sherlock'u hiç izlemedim ama o kadar güzel anlatıyorsun ki bloğunda mutlaka izleyeceğim :) Ne yalan söyleyeyim televizyon dizi piyasası ölüp dirilenleri bile gördü her şey olur yani

  YanıtlaSil
 3. ya da Yalan Dünya'da ki gibi zombi olup dönerler;DD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel fikir. Böyle yaparlarsa izleyici 1'e 1500 artar :) Malum bu ara zombiler, vampirler, cadılar uçan kaçan ne varsa revaçta :)

   Sil
 4. daha bir çok sebep bulabilirim çok malzeme çıkar bu konudan kendi mezarını kazmaktan bir rüya çıkmasına kadar bir sürü ihtimal var.

  YanıtlaSil
 5. Rüya olma ihtimaline pek sıcak bakmıyorum ancak Kuzey ölecek değil ya işte tuzak kurarlar Kuzey kurtulur hatta kurtulması bir kaç bölüm sürer sonra tuzağı kim kurduysa onun ortadan kaldırılma planları ve yok edilmesi bir kaç bölüm sürer:)

  YanıtlaSil