Sayfalar

22 Nisan 2012 Pazar

23 Nisan’da Bloglar Çocukların! :)

Arkadaşlar ben 23 Nisan tarihinde bu güne özel bloğumun yönetimini 1 günlüğüne kızıma bırakıyorum. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

"Sevgili blog yazarları;
Geçen yıl olduğu gibi bu 23 Nisan’da da bloglarımızı çocuklara bırakıyoruz!
Bu sene dördüncüsünü hayata geçirmeye başladığımız Türkiye’nin en büyük kolektif sosyal medya sorumluluk kampanyasıyla blog yazarları bu yıl da 23 Nisan’da bir günlüğüne hem o günün anlam ve önemini yaşatmak, hem de çocuklara yazma ve paylaşma sevgisini aşılamak için bloglarını çocuklara bırakıyorlar.
“23 Nisan’da Bloglar Çocukların” projesinde 23 Nisan’da blogunuzu bıraktığınız çocuk istediğini yazıyor veya isterse çizdiği bir resmi paylaşıyor. Eğer bunları yapamayacak kadar küçükse siz onun o gün için yaptıklarını sesli video kaydıyla blogunuzda paylaşıyorsunuz.
23nisanblog@gmail.com adresine e-posta atarak blogunuzu listemize ekletebilirsiniz.
Eğer etrafınızda blogunuzu verecek bir çocuk yoksa, UNICEF ve Tohum Otizm Vakfı bu projeye destek veriyor. İsterseniz birini tercih edebilir veya iki kurumdan da çalışmalar alabilirsiniz. Nasıl tercih ederseniz. Bu çalışmaları talepler doğrultusunda size iletiyoruz.
Blogunuzda UNICEF & Tohum Otizm Vakfı aracılığıyla çocukların çalışmalarına yer vermek için,23nisanblog@gmail.com adresine UNICEF & Tohum Otizm Vakfı başlıklı e-posta göndererek blog adresinizi bize iletebilirsiniz.
Katılımız ve ilginiz için teşekkür ederiz!"

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder