Sayfalar

29 Nisan 2012 Pazar

Ben Geldim :)

İki günlük bir aradan sonra yine buradayım. Harika bir Samsun gezisi sıkıştırdım araya:) Samsun'u ve Samsun insanını çok seven biri olarak enerji dolu bir şekilde postlara devam edeceğim.

Çiftlik Caddesinde bol bol tur attık

Bandırma Müzesi'nde tarihe bir bakış attık

Hayvanat Bahçesinde eğlendik


Sevgi Gölü'nde Kuğu besledik

bol bol gezdik


Gazi Müzesi'nde gururlandık

4 yorum:

 1. Anılarımı hatırlattın , 5 yılımı orada geçirdim , bak şuan nasıl hüüznlendim . Deseydin , nacizane rehberlik dolu bilgiler de sunabilirdim :D Bir ADA cafe olsun , meşhur Konak Mantıcısı vs . Neyse, iyi etmişsiniz efendim , yarasın.

  YanıtlaSil
 2. Aman ne mantıcısı :) Kayseri'den gittik Samsun'a :P Bende 2 sene yaşadım Samsun'da Ada cafe hangisi anımsayamadım ama Batı park giderek gelişmiş diyebilirim oraya yakın zamanda harika 2 cafe daha geliyor . sağol gerçekten çok iyi oldu bizim içinde biz kızımla Samsun aşığıyız:) Gerçi çok yorulduk bu akşam senin harika programına bünyemi hazırlıyorum :))

  YanıtlaSil
 3. ADA cafe , eski paradise pastanesi vardı yada CİBRAN ,onun hemen yanında, içi kitapla dolu ve o 5 yılda yolunu aşındırdığım ilham yuvamdı benim. Hey gidi yıllar. Konak sineması varya mecidiyede onun altındaki yer harika yapıyor ve bildiğim akarıyla en eskilerdenmiş :D Doğru kayseriliydin değil mi diizler annesi :D Tamam ,akşama Aylak On air :d

  YanıtlaSil
 4. Paradise pastanesini biliyorum ama ada cafeyi anımsayamadım . Mecidiyeye bir tek saathaneye ve devlet opera ve baleye gitmek için girerdim çook kalabalık :) Yok Kayserili değilim çok şükür. Ah unutur muyum akşam yine çok eğlenceli olacak :)

  YanıtlaSil