Sayfalar

23 Nisan 2012 Pazartesi

Deniz Yıldızı Pelin Tahminleri


Deniz Yıldızı'nın bu akşam verilen bölümünde Pelin ilk önce öldü ama sonra tekrar nefes almaya başladı. Bunu gören Aykut ise Pelin'i yastıkla boğmaya çalışırken dizi sona erdi. Annemle beraber tahminlerde bulunduk. Hatta annemle iddiaya bile girdik. Kazanırsam 1 hafta boyunca annem ne istersem yapacak :) Bence Pelin ölmeyecek. Aykut, Pelin'i boğarken içeriye Demir girecek ve Pelin kurtulacak. Tedavisi sürecek. Annem ise Pelin ölecek. Ölmezse eğer dizi tarihinde bir Efe olayı daha yaşanır diyor. O kadar yüksekten düşüp hayatta kalması mucize ötesi olur diyor. Bakalım iddiayı kim kazanacak. İnşallah ben kazanırım:)
Diğer tahminlerimiz
1) Aykut boğmayı başaracak ama sargıların içinden Pelin çıkmayacak. Pelini aramaya devam edecekler.
2) Aykut'u Demir değil Bahri yakalayacak. Aykut hapse girecek.
3) Aykut'u Pelin'in küçük kardeşi Efe yakalayacak. Aykut, kaçacak. Pelin tedavi edilirken bir yandan kaçan Aykut aranacak.
Sizin tahminleriniz nedir?
9 yorum:

 1. Annen doğru söylemiş :) O kadar yüksekten düşüp yaşaması son derece gerçek dışı olur. Bence bir şekilde Aykut durdurulacak. Pelin yaşatılmaya çalışılacak ve yaşayacak diye tahmin ediyorum. Bekleyip göreceğiz :)

  YanıtlaSil
 2. hepsi de çıkıyo diziden banuyu da doğumda öldürsünler. Melihi tamer tameri arzu vursun sonra arzu intihar etsin. şükran hanımla banunun anası yurtdışına giderken kaza geçirsinler. sunayla kocası mutsuz olup intihar etsinler.ikbal de aykutu vursun
  ikbal dayanamayıp kalp krizi geçirsin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dizinin senaristleriyle hemen bir bağlantıya geç bence :)

   Sil
 3. bence pelin ölmezzz kesin kız kazanır idddayııı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu saatten sonra tek seçenek sargılı kişinin pelin çıkmaması

   Sil
 4. Sargıların altından pelin çıkmayacak...:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. banada pelin bir yerlerden çıkacak gibi geliyor :)

   Sil
 5. Pelinle ilgili bu sonu da tahmin etmiştim :)Yeni bir aşk doğacak. Şimdi önemli rollerde bir değişiklik olur mu sizce ? :)

  YanıtlaSil