Sayfalar

5 Nisan 2012 Perşembe

Mukaddes İş Başında

Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin bu akşam yayınlanacak bölümüne, Mukaddes'in kıskançlıkları damga vuracak. Yeni bir hayat umutları ile mutluluğu yakalayan Fatmagül'ü kıskanan Mukaddes, giderek daha da çekilmez hale gelip, Fatmagül ve Kerim'in arasını açma planları yapacak.
Hayallerindeki evi bulan, heyecanla evlerinin eksiklerini tamamlamaya başlayan Kerim ve Fatmagül, bu süreç içerisinde daha da yakınlaşır. Fatmagül’ün umutla yeni bir hayata adım atıyor olması, Mukaddes’in giderek hırçınlaşmasına neden olur. Diğer taraftan, her gün Fatmagül’e mektup yazmaya başlayan Mustafa, hapishanedeki günlerine bu şekilde dayanmaya çalışır. Öte yandan, Mustafa’nın Fatmagül’ün lehine şahitlik yapması bile Kerim’i huzursuz etmeye yeter. Kaçak olarak hayatlarını sürdürmeye çalışan Selim ve Erdoğan’ın haklarında kırmızı bültenle arama kararının çıkmasıyla ikili için çember giderek daralmaya başlar. Fatmagül’ün büyük mücadelesi adım adım sonuca doğru giderken, Fatmagül ve Kerim için düğün günü de yaklaşır. Kerim’le Fatmagül’ün evlilik tarihini açıklaması evde büyük bir coşkuyla karşılanır.

2 yorum:

  1. Fatmagül bitsede kurtulsak, bir taraftan sıkıldım diğer taraftanda izlemeden duramıyorum:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Banada aynı hissettiriyor. Bu kadar izledim tam artık güzel zamanlar, kötüler köşeye sıkıştı izlememek olmaz diyorum :D

      Sil