Sayfalar

2 Nisan 2012 Pazartesi

Yayınlanmayan Yalan Dünya için oyuncular ne dedi?

Geçtiğimiz cuma akşamı yayınlanmayarak milyonları hayal kırıklığına uğratan Yalan Dünya ile ilgili izleyicilerden pek çok yorum geldi. Peki bu konuda Yalan Dünya'nın sevilen oyuncuları nasıl tweetler attılar.

İşte güldüren tweetler

Bartu Küçükçağlayan (Orçun): - Üzgünüz, bu akşam Yalan dünyanın yeni bölüm yayınlanmadı. Bu hatayı tedavi etmeye çalışacağız.. - Bugün günlerden tam bir yalan dünya oldu. - Yayınlanmamasının nedeni ben hariç bütün oyuncular kötü oynadı:) Ve buna izin vermediler:) - Çağatay'ın (Hakan Meriçliler) sesi yüzünden yayınlanmadı:)

Hakan Meriçliler (Çağatay): - (Bartu Küçükçağlayan'a) Asıl senin yüzünden yayınlanmadı. O nasıl tip yahu. Çocukların psikolojisi bozuluyor.

İrem Sak (Tülay): - Yeni bölüm yok çünkü bu bölüm ben kilolu çıktım. Konuştum kanalla, 1 haftada zayıflama sözü verdim. Onlar da yeni bölümü vermediler. - Yeni bölüm yok çünkü Sarp Apak çirkin çıktı. Montajda da toplamamış. - Arkadaşlar bu hafta yeni bölüm yok çünkü Gupse çok kötü oynadı, hiç komik değildi ondan:))

Gupse Özay (Nurhayat): - Arkadaşlar işin aslı şu ki, İrem'in sahneleri çocuklarda gelişme eksikliği, kadınlarda erken menopoz yarattığından yayınlayamıyoruz.

Sarp Apak (Emir): - Dizide hiçbir sıkıntı yok. Ajan stratejik hareketler bunlar...

6 yorum:

 1. her ne kadar fiyasko bir durum olsa da oluşacak tweetlerle kendi potansiyelini yükselten reytingi arttıran bir malzeme olduğu açık bu durumda zarar değil yarar sağladıkları apaçık ortada..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle Yalan Dünya bu hafta hiç olmadığı kadar çok konuşuldu.

   Sil
 2. eheh :) güzel cevap vermişler.

  YanıtlaSil
 3. dizinin yayınlanmamasına gıcık oldum:((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende umarım bir daha tekrarlanmaz

   Sil