Sayfalar

14 Mayıs 2012 Pazartesi

Geçmiş olsun "Game Of Thrones"Malumunuz teknoloji gelişti. Artık herşey internet üzerinden gerçekleşebiliyor. Bir alternatif değil artık bir kolaylık..Dizi takipcisi binlerce kişi de bu nimetten sonuna kadar yararlanır oldu. Artık reklam derdi olmadan sadece inme süresi geçirerek kesintisiz dizi izleme keyfimiz var...Bu furyaya dahil olmuş biri olarak hep merak eder dururdum acaba en çok indirilen dizi hangisidir ve bunun orjinaline ne kadar zararı var diye. Tam bu düşünceler içindeyken de bir haber gözüme çarptı.

Bir internet sitesinin haberine göre sanal alemde en çok indirilen dizi HBO'nun ilgiyle takip edilen dizisi Game Of Thrones'muş.  The Pirate Bay üzerinden alınan istatistiklere göre en çok indirilen dizi haline gelen Game of Thrones'un kanalı HBO, geçtiğimiz hafta yayımlanan bölümle birlikte yeni bir şifreleme tekniği kullanmaya başlayarak bunun önüne geçmeye çalışmış.Fakat yeni şifreleme de kırılınca bir kaç saatlik aksamayla da olsa dizi sanal alemdeki yerini aldı..

Açıkcası elimde internet gibi kesintisiz ve sınırsız bir kaynak varken ben de takip ettiğim dizileri sanal ortamdan izlemeyi daha makul buluyorum. Geçmiş olsun "Game Of Thrones".

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder