Sayfalar

20 Mayıs 2012 Pazar

Gelecek sezonda hangi Türk dizileri ekrana veda edecek, hangi diziler devam edecekTelevizyonda yaz sezonu dönemi başlıyor. Her yıl bu zamanlarda olduğu gibi ekranlarda yazlık dizileri görmeye başlayacağız ve yine her yıl olduğu gibi bu yazlık dizilerden sadece bir ya da bir kaçı yaz sezonu sonrası sürdürülecek. Ayrıca yaz sezonuna girerken, uzun süredir takipçileriyle birlikte olan dizilerden bazıları ekrana veda edecek bazıları ise ekran maceralarına devam edecek. Peki hangi diziler kalıyor? Hangileri veda ederek takipçilerini üzecek?  Daha önce Adını Feriha Koydum dizisinin final kararı aldığını yazmıştım. Bu dizinin yanında Mor Menekşeler , Fatmagül 'ün Suçu Ne?, Kurt Kanunu , Bir Kadın Tanıdım, Firar , Al Yazmalım ve Son dizileri bir sonraki sezonda olmayarak final yapacaklar. Bu dizilerden Kurt Kanunu, Al Yazmalım, Son ve Mor Menekşeler iddialı başlayıp televizyon izleyicisinden umduğunu bulamayan diziler arasında yer alacaklar. Kuzey Güney , Muhteşem Yüzyıl , Öyle Bir Geçer Zamanki , Yalan Dünya , Leyla ile Mecnun , Suskunlar , Umutsuz Ev Kadınları , Pis 7'li , Lale Devri , Yer Gök Aşk , Bir Çocuk Sevdim , Hayat Devam Ediyor ve Uçurum dizileri ise bir sonraki sezonda kaldıkları yerden devam edecekler.


10 yorum:

 1. Bu ara birde sultan çıkıyor sanırım reklamını gördüm tv nurgül yeşilçay oynuyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet konu çok tanıdık bakalım o ne olacak :)

   Sil
 2. en çok feriha ve fatmagülün bitmesine özellikle sevindim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben en çok Türk'ün Uzayla İmtihanı'nın bitiyor olmasına seviniyorum:)

   Sil
  2. o zaten beklenen birşeydi..;DD

   Sil
  3. Ben ilk bölümden demiştim zaten fazla kalmaz diye :D

   Sil
 3. Yahşi Cazibede bitecek İnşaallah. Öyle bişey duyduydum sanki ama doğrudur İnşaallah. Fazla suyu çıktı zira.
  Arka sokaklarda biter mi ki acep? Bitsin o da. :D
  Bende öyle bir yazdım ki, sanki sizin elinizde. (: (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh Yahşi Cazibe kendini aştı hepten:)) Biter mi bilemiyorum ama kesin bitmeli . Arka Sokaklar'ı kim seyreder derim hep kendi kendime ama oldukça fazla izleyicisi var bende anlamıyorum :)
   Ah ah elimde olsa bir sürü dizi kaldırılır (:

   Sil
  2. Yahşi Cazibe biter Arka Sokaklar bitmez bir ekip hem organize işler hem narkotik hem yabancı işleri hem cinayet hem hırsızlık masası olduğunu düşünürseniz bu dizi bitmez CSI Arka sokaklar olur 10 sene sürer..;D

   Sil
  3. CSI Arka Sokaklar fikrini her yerde söyleme dizinin senaristlerine ilham falan olur aman ha :D

   Sil