Sayfalar

29 Mayıs 2012 Salı

#sonerleaylin TT oldu


Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin ilgi gören karakterleri Soner ve Aylin'in aşkları o kadar çok yorum aldı ki   #sonerleaylin etiketiyle TT oldu.


#sonerleaylin Her kadın ölmeden önce bir kez Aylin Kadar sevilmeli ve bir Erkek ölmeden önce bir kez Soner kadar sevmeli.

#sonerleaylin in yanimizda halt yiyebilicegi bi iliskiye sahip olabilirken armut topluyorum. Gerekli kisiye tesekkurleri bir borc bilirim

Biri ölen kardeşinin karısıyla evleniyor,öbürü ölen kocasının ağabisiyle.bizde ne aşk ama deyip alkış tutuyoruz #sonerleaylin

#SonerleAylin diyorum. Cok tatlilar diyorum. Yerim onlari diyorum. Fena bir sekilde kiskandim diyorum.

#sonerleaylin aşkın dibi olsa gerek!! Anca dízide tabi:))

Sezon Finaline son üç bölüm kala Coşkun Irmak'tan #sonerleaylin ilgili yeni bir süpriz daha beklemiyorum.Bu kadar mutsuzluk yeter onlara..

-Kalbimin kapılarını yeniden sana açtım aşkım. -Dikkat et de sürekli aç kapa aç kapa menteşeleri bozulmasın. #sonerleaylin

#sonerleaylin aşkını sadece dizide göreceğimiz için sapsalsapsal izleriz :/

#sonerleaylin Ya sinir ettiniz insanları bu nasıl bir senaryo, her nikahta bir olay. Saçma sapan, yazan çok yaratıcı maşallah!

#sonerleaylin kavusup mutlu olduklarina gore biri ölmek uzere.turk senaryolari bu mutluluga daha fazla izin vermez.

#sonerleaylin çocuğunuz olursa benim adımı koyun. Derdinizi, tasanızı, göz yaşınızı hep izledim. O çocukta benimde hakkım var!

5 yorum:

 1. ya artık şu zaman ki bi geçsin bitsin..böö geldi bu diziden..acil bitirmeleri gerekiyor pence :):)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu sezon bir çoğu bitecek ama yeniler nasıl olacak bilinmez :)

   Sil
 2. Sonuncu tivit iyiymiş. :D Haklı yani yazan. Düğün oldu mu yani. Olacakmış çünkü.
  Biri de yazmış ya bu mutluluk uzun sürmez. Haklı, çünkü Aylin, o çocuğu doğururken ölecek. Aha burayada yazıyorum. Tabi Aylin büyümüş kızı olur. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Son cümlen beni bir an Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit filmlerine götürdü. Eğer öyle bir şey olursa ki olma ihtimali yüksek ben pes derim :)

   Sil
  2. :)
   Baya oluyor, okumuştum galiba. Gelecek sezon baya ileri tarihte geçecekmiş. Bunu duyduğumdan beri söylüyorum. Denildiği gibi suyu çıktı.

   Sil