Sayfalar

4 Haziran 2012 Pazartesi

Çocuğunuza izlettirmeyin :)


Başlığı görünce sakın yanlış anlamayın. Malcolm in the Middle adlı komedi dizisi, +18 içeriğie sahip bir dizi değil. 2000 yapımlı dizide ana karakterleri oluşturan çocuklar o kadar yaratıcı yaramazlıklara imza atıyorlar ki, çocuklarınız için sizlerin hiç onaylamayacağı esin kaynağı olabilirler. 


Eski bir yapım olan ve 7 sezon oynamış olan diziyi, hoş bir komedi yapım izlemek isteyenlere şiddetle tavsiye edebilirim.


Malcolm in the Middle konusu


ÜSTÜN ZEKASIYLA MALCOLM, YUMRUKLARIYLA REESE, TECRÜBESİYLE FRANCIS VE MASUM YÜZÜYLE DEWEY... 


Yapımcılığını Linwood Boomer’ın üstlendiği Malcolm In The Middle adlı aile komedisinde yaşananlar ailenin en ‘normal’ ferdi Malcolm’ın gözünden anlatılıyor. Malcolm sıradan bir çocuk değil. IQ’su normalin üzerinde ve garip ailesiyle birlikte hiç de normal olmayan bir hayat yaşıyor. Dört kardeşler. Francis, Reese, Malcolm ve Dewey. 


Malcolm, kardeşleriyle sert ev şakaları yapmaktan hoşlanan ve yaşıtları gibi okuldaki ‘sert çocuklardan’ çekinen yetenekli bir kaykaycıyken IQ’sunun normalin üzerinde çıkmasıyla hayatı değişiyor. Özel bir sınıfa alınan Malcolm, ‘süper çocuk’ olmanın sadece avantajlarını değil, bolca da dezavantajlarını yaşamaya başlıyor. Hal (Bryan Cranston) ve Louis (Jane Kaczmarek), en bakımlı çimlere, en temiz eve ya da civardaki en kibar çocuklara sahip bir çift değil. Çocukları için bir cennet yarattıkları da söylenemez; ama ne olursa olsun çok eğlenceli bir ev onlarınki.

Kaynak: cnbce.com


2 yorum:

  1. Bi goz atayim bu diziye. Cocuklar buyuyor, goz acik olmak lazim, ne olur ne olmaz :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bu diziyi izleyen her ebeveyn elindeki çocuklarına şükredecektir :)

      Sil