Sayfalar

23 Haziran 2012 Cumartesi

Engin Akyürek hayranlarına müjde


Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı dizinin final yapmasının ardından dizi oyuncularına proje teklifleri gelmeye başladı. Dizinin ciddi bir hayran kitlesi olan karakteri Kerim'i canlandıran Engin Akyürek, yeni bir dizi ile ekranlara gelerek, hayranlarından uzun bir süre ayrı kalmayacak. Tuba Büyüküstün ve Kenan İmirzalıoğlu'nu buluşturacak olan, Orhan Kemal'in aynı adlı romanından uyarlanan "Cevdet Bey ve Oğullar"ı dizisinde Engin Akyürek'in de rol alması bekleniyor. Ay Yapım'ın üstlendiği Cevdet Bey ve Oğulları dizisinde Engin Akyürek'in Kenan İmirzalıoğlu'nun kardeşini canlandıracağı konuşulan iddialar arasında.4 yorum:

 1. Cevdet bey ve oğulları Orhan Pamuk'un romanı.Kanal D'de başlayacak kötü yol adlı dizinin alındığı roman Orhan Kemal'in bir karışıklık oldu herhalde.
  Orhan'lar tamam:)Sevgiler. Bak çok sevindim bu habere Engin Akyürek'i çok beğenerek izliyorum.

  YanıtlaSil
 2. Canım çok teşekkür ederim uyardığın için :)) Sevgiler Engin Akyürek çok iyi bir oyuncu bu dizide de başarısı şimdiden tartışılmaz :)

  YanıtlaSil
 3. ben hayran falan değilim pek müjdeli bir haber gibi gelmedi sanırım bu da feminen bir konu olsa gerek Damon görmesin trip yapar sonra benden söylemesi..;DD

  YanıtlaSil
 4. Evet Feminen bir konu :) Aaa Damon bana güvenir endişelenme :D

  YanıtlaSil