Sayfalar

17 Haziran 2012 Pazar

İhale Cazibe'ye kaldı


16 Mart tarihinde yayınlanan final bölümü ile takipçilerini hayal kırıklığına uğratan Yahşi Cazibe, sosyal medyayı karıştırdı. İzleyicilerin tepkisiyle karşılaşan Yahşi Cazibe'nin senaristi Gani Müjde, twitterden yaptığı açıklama ile kötü finalin faturasını dizinin başrol oyuncusu Aslıhan Gürbüz'e kesti. 15 Mayıs tarihinde sözleşmesi biten ve devam etmek istemeyen oyuncunun final çekimlerine gelmemesi üzerine böyle bir son yazmak zorunda kaldıklarını dile getiren Gani Müjde, Cazibe karakterine hayat veren Aslıhan Gürbüz'ü hedef gösterdi. Bu şekilde bir sonu hayal etmediklerini belirten Gani Müjde, "Biz Cazibe ve Kemal ile bebekli bir final yapacaktık ama yapımcı son bölüme gelmeyeceğini bildirdi bize. Apar topar eldeki oyuncularla yeni bir mutlu son yaptık. Kemal'in Simge'yi seçmesi için de büyük bir hayal kırıklığı yaşaması gerekiyordu, senaryo geregi.Bu duygusal kırılmada ancak ihanetle mümkündü. Olay budur. Cazibe karakterini istemeden de olsa kötü çizmek zorunda kaldık. Ben yarattım ben öldürdüm" dedi.4 yorum:

  1. saçma sapan bitirdiler.İlla ihanet gerekiyorsa bunu tek kişi gösterebilirlerdi. Resmen kötü kadın ilan ettiler. 92 bölüm namusluydu. 93.bölüm namussuz oldu cazibe. yazık.

    YanıtlaSil
  2. kontratı bitmiş,gelmek istememiş ve de kapris yapma hakkını kullanmış işte tüm mesele bu..

    YanıtlaSil
  3. BU KADAR SACMALIQ VE AYIBLIQ OLMAZ KI.Finalda yapilanlar cazibaden de ote kardes ulke Azerbaycana ve azeri kadinina edilen bir ayibdir.

    YanıtlaSil