Sayfalar

6 Haziran 2012 Çarşamba

Kuzey ortalığı karıştıracak
Son haftalarda reyting sıralamasında umduğunu bulamayan “Kuzey Güney” gerilimi yüksek yeni bölümüyle ekranda olacak. Zeynep'i tehlikeye atmamak için hem Ferhat’tan hem polisten gizlenmek zorunda kalan Kuzey, Makara'nın açılış günü tüm riskleri göze alarak ortaya çıkacak ve ortalık karışacak!


Ferhat’tan kurtulmak için tek kozu olan Şermin Koflu’ya çok yaklaştığını anlayan Kuzey, tam ona ulaşmak üzereyken, Zeynep’i tehlikeye atmamak için bir kez daha yolundan dönmek zorunda kalır.


Kuzey hem Ferhat’tan hem polisten gizlenmek zorundadır. Bu süre içinde Bekir tek şansıdır. Hayatını sorgulamaya başlayan Güney için Cemre hala kapanmamış bir yaradır.


Yalnızlığında çaresizliğinde sığındığı kişi yine Cemre olur. Kuzey, Ferhat’ı hapse göndermek için elindeki bütün imkanları kullanır. Ancak, Ferhat’ın her hamleye bir karşılığı vardır.


Makara'nın açılış günü Kuzey, günlerden sonra tüm riskleri göze alarak ortaya çıkar ve ortalık karışır...


2 yorum:

  1. kuzey güney'i izliyorum ama izlerken kuzey karakterine acaip uyuz oluyorum böyyle tavalı havalı kendinden büyük koca koca adamlara aslan şştt falan diye hitaplar falan sürekli bi agrasiflik aslında geençlere kötü örnek olduğunu düşünüyorum.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok haklısın pek çok dizi aslında kötü örnek oluyor gençlere çocuklara

      Sil