Sayfalar

12 Haziran 2012 Salı

Lale Devri gerçek oldu


Fox'un en çok takip edilen dizileri arasında olan Lale Devri'nde Yeşim, Toprak ve Çınar arasında yaşanan aşk trafiği, gerçek hayata taşındı. Daha önceleri dizide Yeşim karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya ile ilişki yaşayan Tolgahan Sayışman, şimdi diğer rol arkadaşı Selen Soyder ile birlikte. Lale Devri çekimlerinin ardından tatil için Roma’ya giden sevgililer, Aşk Çeşmesi ve Coliseum’da fotoğraf çektirdiler. 


9 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Lale Devri reklam konusunda süper zaten :))

   Sil
  2. daha önce başka bir karakteri oynayan kadın ile de aşk yaşanmış belli ki fazla sürmemiş şimdide başka bir kadınla yine aşk hikayesi bakın sanaldı gerçek aşk oldu haberi çok klişe bir magazinsel haber niteliği taşır,dizide reytingler kötü gidiyor galiba böyle haberlere ihtiyaç duyuyorlar..

   Sil
  3. Reytinglerde fena değil ama dizi her sezon finali yakınlarında bu şekilde bir olayla çıkıyor haberlere

   Sil
  4. sezon finali öncesi olması ilginç değil mi dizide merak uyandıracak bir noktayı böyle afişe etmeleri garip değil mi acaba rolleri çok gerçekçi mi olacak diye insanların ilgisini çekmeye çalışıyor gibiler..

   Sil
  5. Elbette ilginç ve pek hoş bir durum da değil en azından dizinin takipçileri adına . Ne yazık ki çoğu dizi ülkemizde böyle oyunlara gerek duyacak kadar kötü

   Sil
 2. Gönül bu ! Belli ki karar verememiş...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence rollerine fena girmişler :D

   Sil
 3. bence ikinizi ben cok begeniyorum

  YanıtlaSil